Sesja z Badsport

Już jakiś czas temu miałem przyjemność zorganizować sesję portretową dla firmy Badsport. Badsport to badminton, firma prowadząca szkoły badmintona w Warszawie, w kilku lokalizacjach, a także organizująca amatorskie turnieje badmintona. Ale Badsport to przemili Jacek i Karolina, sportowcy z wieloletnim zawodniczym i trenerskim stażem na najwyższym poziomie, którzy poświęcają się bezgranicznie swojej pasji.
Sesja miała kilka celi. Przede wszystkim miała przygotować materiał wizualny pod plakaty, ulotki i standy reklamujące szkoły i zajęcia z badmintona a także jako drugi cel, sesja miała dostarczyć zdjęcia portretowe do kompozytów.
W sesji pomagała nieoceniona wizażystka Agnieszka.
Przygotowując się do sesji zwróciłem uwagę, jak niewiele publikuje się w sieci zdjęć portretowych związanych z badmintonem. Szkoda, bo to sport bardzo widowiskowy i popularny, przynajmniej na Zachodzie Europy i w Azji, nawet bardziej. Przygotowani do sesji byli również Jacek i Karolina, którzy przywieźli ze sobą mnóstwo sprzętu, ubrań ale także przyszli z pomysłami na zdjęcia. Takie zaangażowanie zawsze bardzo dobrze wróży. Tak było i tym razem. Moi modele świetnie współpracowali, byli cierpliwi i wytrwali. Dali radę 3 godzinnej ciężkiej pracy przed obiektywem, pozując, przebierając się a nawet skacząc do dynamicznych ujęć. Sesja była bardzo efektywna, bo zakończyliśmy ją z kilkuset zdjęciami. Do folderów wybraliśmy 5 zdjęć, które przygotowane i obrobione oddałem na czas. Z wyborem zdjęć do kompozytów miałem naprawdę problem, bo dobrych ujęć było mnóstwo i wierzę, że jeszcze nie raz wrócę do tej sesji, szukając dobrych wizualnie portretów. Te dwa zdjęcia poniżej, już gotowe kompozyty, oddałem Jackowi i Karolinie wydrukowane w formacie 50x70cm, na piance 1cm. Taki duży format prezentował się okazale i mam nadzieję cieszy moich zleceniodawców. Sesja dla Badsport to było wyzwanie, ale też świetny czas z Jackiem i Karoliną poświęcony pasji. Dziękuję Wam!

 

© Copyright 2016
Piotr Koperski Fotograf by koproza

powered by Everything WordPress theme