III liga – GKK vs. Kozienice

Po raz drugi i w tym sezonie chyba ostatni relacjonuję z pomocą fotografii mecz koszykówki GKK Grodzisk Mazowiecki w III lidze. To ostatni mecz w tym sezonie. Przeciwnikiem był MG UKS Kozienice. W niedzielny wieczór, by zobaczyć ten mecz przyszła tylko najzagorzalsza publiczność, grodziscy fani koszykówki.

Mecz zakończył się wygraną Kozienic 82:55. Ale w trzeciej kwarcie pobudzony zespół z Grodziska odrobił dużą stratę z pierwszej połowy i można mieć było nadzieję na interesującą końcówkę. Jednak nie. Doświadczony i skuteczniej kreujący akcje zespół przyjezdnych odjechał gospodarzom i nie było historii.

Trzymam kciuki za kolejne mecze GKK i mam nadzieję zobaczyć Grodzisk Mazowiecki w roli zwycięzcy.